People make companies succeed

Zarządzanie

<

Małgorzata Cyganowska posiada rozległe doświadczenie zawodowe zarówno w obszarze executive search, jak i w prowadzeniu procesów oceny managerskiej. Na przestrzeni lat współpracowała z wiodącymi na rynku dużymi korporacjami oraz spółkami giełdowymi. Zdobyła doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie w różnych sektorach przemysłu, takich jak medycyna, przemysł i inżynieria, energia, dobra konsumenckie, usługi profesjonalne oraz finansowe. 

Małgorzata Cyganowska zanim dołączyła do zespołu Kienbaum, pracowała w firmach globalnych, specjalizujących się w doradztwie personalnym,  zajmowała stanowisko Dyrektora Wykonawczego na Rynki Wschodzące CEE, Rosję oraz kraje byłego Związku Radzieckiego. Początek jej drogi zawodowej związany byl butikowymi firmami w Polsce, Czechach oraz w Tel Awiwie w Izraelu.

Małgorzata Cyganowska ukończyła studia wyższe z obszaru Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Na tej samej uczelni zdobyła również dyplom z Integracji Europejskiej oraz z Zarządzania Biznesem Międzynarodowym. Jej ojczystym językiem jest język polski, mówi biegle po angielsku oraz zna w stopniu komunikatywnym język rosyjski.